West Virginia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w West Virginia

Nieruchomość na sprzedaż w Zachodniej Wirginii

Zachodnia Wirginia jest federacyjnym stanem Stanów Zjednoczonych Ameryki, położonym w regionie Appalachów, we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Stolicą jest Charleston.

Graniczy z Virginią na południowym wschodzie, Kentucky na południowym zachodzie, Ohio na północnym zachodzie, Pensylwanią na północy i Maryland na północnym wschodzie.

Rynek nieruchomości w USA osiągnął dobre wyniki w 2018 roku, a sprzedawcy korzystali z niego w większości stanów. Generalnie istnieje zapotrzebowanie na wiele nieruchomości na sprzedaż na Zachodzie. Ostatnie przepisy podatkowe podniosły płace wielu Amerykanów. Wiele stanów rozpaczliwie potrzebuje tańszych nieruchomości na rynku zamiast średniej klasy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowej nieruchomości w Zachodniej Wirginii, to jest czas na podjęcie działań. Chociaż jest to rynek konkurencyjny w większości obszarów, stopy procentowe są najniższe i powinny pozostać takie przez jakiś czas. Eksperci od nieruchomości przewidują, że stopy procentowe kredytów hipotecznych wzrosną do końca 2018 r., Co może spowodować spadek na rynkach nieruchomości w różnych stanach.

Nowe nieruchomości na sprzedaż w Wirginii Zachodniej zostały wprowadzone na rynek w lutym w Charleston, Huntington i Parkersburg.

Ponieważ stan rynku nieruchomości w Wirginii Zachodniej często pokrywa się z dobrymi wynikami rynku pracy, warto rozważyć te czynniki.

W tym roku poprawa na rynku pracy dla Zachodniej Wirginii wygląda obiecująco. Wzrost wyniósł 0,4%. Większość z tych nowych miejsc pracy dotyczyła branży wypoczynkowej i hotelarskiej, ale także usług komercyjnych, transportowych i publicznych.

Morgantown było jednym z pierwszych miast, które mają duży popyt na nieruchomości na sprzedaż w Zachodniej Wirginii w wyniku upadku gospodarczego kraju. Badania uznają Morgantown za dziesiąte najlepsze małe miasto w kraju do prowadzenia działalności gospodarczej.

Miasta takie jak Fairmount odniosły sukces, ponieważ były jednym z najbardziej stabilnych rynków nieruchomości w kraju.

Kolejnym świetnym przykładem rosnącej gospodarki i rynku nieruchomości w Zachodniej Virginii jest rynek nieruchomości Charleston.

Szacowana wartość nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w Wirginii Zachodniej wzrosła o 1,1% w ciągu ostatniego roku. Oczekuje się, że rynek nieruchomości wzrośnie do 3,6% do 2019 roku. Wraz z poprawą na rynku nieruchomości w całym kraju, eksperci uważają, że nawet rynek nieruchomości w Wirginii Zachodniej będzie dobrze przez cały 2018 roku

Mapa, zmian cen i statystyki
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB